یکشنبه 17 فروردین 1399

‍معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور: جاذبه های گردشگری طبیعی لرستان بی بدیل و بی نظیر است.

‍معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور: جاذبه های گردشگری طبیعی لرستان بی بدیل و بی نظیر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان؛ دکتر جمال نژاد در حاشیه بازدید از غرفه لرستان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران لرستان را از نظر دارا بودن جاذبه های گردشگری طبیعی بی بدیل و بی نظیر دانست.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به جاذبه های متعدد گردشگری در لرستان گفت: برای جذب گردشگر اولین کار معرفی این جاذبه ها به هم میهنان و در مرحله بعد به گردشگران خارجی است.

دکتر جمال نژاد افزود: خوشبختانه لرستان با دارا بودن آبشار ها و چشمه های متعدد و موقعیت قرارگیری می تواند به عنوان یکی از مقاصد گردشگران کشورهای حوزه خلیج فارس مطرح شود.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور استقبال استانها از برگزاری این نمایشگاه را خیلی خوب دانست و تصریح کرد: امسال خوشبختانه هم شهرداری ها در بحث گردشگری شهری و هم دهیاری ها در بحث بومگردی حضور پر رنگ داشته اند که از این نظر نسبت به نمایشگاه سال گذشته متفاوت بوده است.

دکتر جمال نژاد با اشاره به شور و نشاط حاکم بر نمایشگاه اظهار داشت: در نمایشگاه امسال علاوه بر اینکه به میراث تاریخی شهر ها توجه شده میراث معنوی استان ها مانند آداب و رسوم، غذاهای محلی، لهجه ها، البسه محلی و موسیقی به خوبی معرفی شده است.

امتیاز به خبر :