چهارشنبه 30 مهر 1399

پلمپ 87 واحد صنفی متخلف 6 روز گذشته در لرستان

پلمپ 87 واحد صنفی متخلف 6 روز گذشته در لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان؛ سید امین قاسمی از پلمپ 87 واحد صنفی متخلف استان که تذکرات مربوط به ستاد مدیریت بیماری کرونا را جدی نگرفتند در 6 روز گذشته خبر داد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان در این خصوص گفت: در جریان بازدید گشت های مشترک کمیته نظارت بر اماکن عمومی ستاد مدیریت بیماری کرونا در روز گذشته87 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی مربوط به پیشگیری از بیماری کرونا پلمپ شد.  

قاسمی با اشاره به اینکه روند بازدیدها به منظور سلامت مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تشدید شده است اظهار داشت: از ۲۰ تا 25 اسفندماه گشت مشترک کمیته نظارت هزار و 354 بازدید را در سطح استان انجام داده است .

رییس کمیته نظارت بر اماکن عمومی ستاد مدیریت بیماری کرونا در لرستان افزود: در این مدت نیز  999 مورد تذکر و اخطار و همچنین 59 مورد تعطیلی مراکز تجمعی نیز صورت گرفته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تصریح کرد: با توجه به اینکه سلامت مردم اولویت نخست ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان است هیچ عذری پذیرفته نیست و با واحدهای صنفی متخلف بلافاصله برخورد قانونی می شود .

امتیاز به خبر :