شنبه 16 فروردین 1399

با پیگیری های میراث فرهنگی لرستان پرواز خرم آباد – مشهد برقرار می شود

با پیگیری های میراث فرهنگی لرستان  پرواز خرم آباد – مشهد برقرار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان سید امین قاسمی در نشستی که با حضور مدیر فرودگاه خرم آباد و مسئولین آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی استان برگزار شد، از برقراری پرواز مستقیم خرم آباد به مشهد خبر داد .

 مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان گفت:  طی جلسات متعددی که با استاندار و معاونین استانداری لرستان برگزار شد و همچنین با پیگیری های مدیر فرودگاه خرم آباد و بخش خصوصی برقراری پرواز خرم آباد مشهد و بالعکس که از مطالبات مردم لرستان بود در دستور کار قرار گرفت .

مهندس قاسمی در این نشست اظهار داشت: در راستای هماهنگی میان دفاتر و آژانس ها، جلساتی با مدیر فرودگاه خرم آباد، برگزار شد که همکاری های خوبی در زمینه برقراری این پرواز صورت پذیرفت .

سید امین قاسمی بیان داشت: آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی استان به منظور استفاده بهینه و راهبردی از این پرواز، ضمن ارائه راه کار های مناسب باید همکاری مستمر با هم داشته باشند.

مدیرفرودگاه خرم آباد در این نشست بیان داشت: برای این پرواز رایزنی هایی با شرکت های بزرگ مسافرتی در کشور انجام شده که نتیجه آن همکاری آنان در برقراری پرواز مستقیم از خرم آباد به سمت مشهد و بالعکس است که البته استمرار این پروازها همیاری و همفکری آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی را می طلبد .

کاملی همچنین گفت: فرودگاه خرم آباد نسبت به گذشته از لحاظ امکانات و وضعیت باند توسعه یافته است و قابلیت انجام پرواز های داخلی و خارجی را دارد به گونه ای که این فرودگاه ظرفیت جابجایی 600 هزار مسافر در سال را دارد .

در پایان این نشست مسئولین آژانس هاو دفاتر خدمات مسافرتی استان مشکلات خود در حوزه پرواز های خرم آباد با مسئولین مطرح کردند .

امتیاز به خبر :