شنبه 10 خرداد 1399

دومین دوره آموزشی مباحث حوزه گردشگری در ازنا برگزار شد

دومین دوره آموزشی مباحث حوزه گردشگری در ازنا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان سید امین قاسمی از برگزاری دوره آموزشی مباحث گردشگری برای فعالان این حوزه در شهرستان ازنا خبر داد.

مدیر کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان گفت: به مناسبت هفته گردشگری و در راستای اجرای برنامه های آموزشی، این اداره کل اقدام به برگزاری کارگاه های آموزش مباحث گردشگری با حضور فعالان، سرمایه گذاران و جوامع محلی در شهرستان ازنا کرده است.

سید امین قاسمی در ادامه اظهار داشت: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در مناطق کمتر توسعه یافته اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی با هدف توانمند سازی فعالان گردشگری، سرمایه گذاران و بخش خصوصی نموده و این دوره نیز با حضور جوامع محلی در روستاهای هدف گردشگری دربند و دره تخت دایر گردید.

مهندس قاسمی همچنین بیان داشت: دوره آموزشی مباحث گردشگری از سری دوره‌های آموزشی رایگان است که دوره اول آن ماه مبارک رمضان برگزار شد و این اداره کل برای دومین بار طی سال جاری با محوریت اشتغالزایی در صنعت گردشگری و با موضوعات مختلف برگزار کرده است که در نهایت برای شرکت کنندگان گواهی صادر خواهد شد.

نیما فرزین مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ازنا  هم در پایان گفت : این دوره آموزشی با حضور قریب به ۳۰ نفر از فعالان گردشگری شهرستان ازنا و توسط اساتید برجسته حوزه گردشگری برگزار گردید .

امتیاز به خبر :