ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

برگزاری مرحله دوم دوره عملی طراحی محصولات صنایع دستی در لرستان

برگزاری مرحله دوم دوره عملی طراحی محصولات صنایع دستی در لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان مرحله دوم دوره آموزشی طراحی محصولات صنایع دستی در شهرستان بروجرد برگزار شد .

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت : این اداره کل دوره  آموزشی طراحی محصولات صنایع دستی را در مرداد ماه جاری با  هدف ایجاد تنوع در محصولات و آشنایی صنعتگران با طرح های مورد نیاز بازار کار برگزار کرده است .

 سید امین قاسمی در افزود : در مرحله دوم این کلاس ها از میان 150 شرکت کننده در کلاس های تئوری، تعداد 25 نفر از صنعتگران با توجه به شرایط تولید و همچنین آشنایی با هنر طراحی که مرحله نخست مورد تایید قرار گرفتند در کلاس عملی حضور داشتند .

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان با بیان اینکه در این دوره آموزشی هنرجویان در 6 رشته چوب، سنگ، تولیدات چرمی، پوشاک سنتی، فلز و زیورآلات به طراحی محصولات رشته های تخصصی خود آموزش های لازم را فرا می گیرند اظهار داشت: در پایان نفرات برگزیده این دوره آموزشی هسته اولیه طراحان محصولات صنایع دستی استان لرستان را تشکیل خواهند داد .

مهندس قاسمی در پایان اضافه کرد : هدف نهایی از اجرای این پروژه تشکیل تیم منسجم طراحی محصول جهت پاسخگویی به نیاز تولیدکنندگان صنایع دستی استان و بازار به طرح های نو ، متناسب با زندگی های امروزی است.

امتیاز به خبر :