جمعه 02 اسفند 1398

مراسم تجلیل از خادمان نماز میراث فرهنگی لرستان

مراسم تجلیل از خادمان نماز میراث فرهنگی لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان طی مراسمی از خادمان نماز اداره کل تجلیل به عمل آمد .

دبیر شورای اقامه نماز اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: به مناسبت دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب در  مراسمی از همکاران فعال اداره کل در امر نماز، حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر با اهداء لوح سپاس و هدایایی قدردانی شد .

اصغر صحرایی اظهار داشت : در این مراسم که در گرامیداشت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد حجهالاسلام والمسلمین تیموری از روحانیون استان  در خصوص ارزشهای حجاب و عفاف و همچنین اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه مطالبی بیان کرد .

صحرایی در پایان افزود : در این مراسم از حجت الاسلام والمسلمین امیری امام جماعت اداره کل، آقایان رحیم ظهرابی و مسعود نعمتی نیایی و خانم رضایی مقدم به خاطر اهتمام در برگزاری نماز جماعت، آقایان محمودرضا مرادی و خانم حدیث معتمدی به خاظر اهتمام در پاسداشت حجاب و عفاف و آقایان روح الدین غلامی و اسکندر فلاحوند چگنی به خاطر اهتمام در امر به معرف و نهی از منکر تقدیر به عمل آمد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط