ﺳﻪشنبه 19 فروردین 1399

واحدهای متخلف که موارد بهداشتی جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را رعایت نکنند پلمپ می شوند

واحدهای متخلف که موارد بهداشتی جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را رعایت نکنند پلمپ می شوند

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع استان لرستان؛ سید امین قاسمی از پلمپ واحدهای متخلف که موارد بهداشتی جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را رعایت نکنند خبر داد.

رییس کمیته نظارت بر اماکن گردشگری، زیارتی، سیاحتی و ورزشی و اماکن تجمعی گفت: در حال حاضر 30 تیم گشت مشترک این کمیته در سطح استان فعال هستند که صبح و بعدازظهر به صورت مستمر از اماکن عمومی بازدید می کنند .

مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان در نشست اعضای کمیته نظارت بر اماکن عمومی استان اظهار داشت: با توجه به اینکه در حال حاضر سلامت مردم در اولویت قرار دارد به همین منظور و مطابق هماهنگی با دادستان مرکز استان هر واحدی که موارد بهداشتی را رعایت نکند بلافاصله با حضور اداره نظارت بر اماکن عمومی پلمپ خواهد شد.

قاسمی با اشاره به اینکه همه تاسیسات گردشگری لرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند افزود: به منظور جلوگیری شیوع ویروس کرونا در کشور و با دستور دکتر مونسان وزیر میراث فرهنگی همه اماکن تاریخی، فرهنگی نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند.

در این نشست همچنین در خصوص نظارت بیشتر بر نانوایی ها، قصابی ها، کشتارگاههای دام و طیور، رستوران ها و باشگاههای ورزشی تاکید شد .

امتیاز به خبر :