ﺳﻪشنبه 19 فروردین 1399

سفر به لرستان ممنوع شد

سفر به لرستان ممنوع شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان، استاندار لرستان از ممنوعیت سفر به استان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

دکتر موسی خادمی در این خصوص اظهار داشت: مسافران از سفر به لرستان پرهیز کنند چراکه نهادهای خدمات رسان هیچگونه تسهیلاتی به آنها ارایه نخواهند داد.

رییس ستاد خدمات سفر استان لرستان بیان کرد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا هیچگونه پذیرش مسافر در لرستان نخواهیم داشت.

او با بیان اینکه متاسفانه ویروس کرونا همانند سراسر کشور در لرستان شیوع پیدا کرده است افزود: لرستان جزء استان‌های آلوده به ویروس کرونا به شمار می رود و تعداد مبتلایان بالا می‌باشد و ممکن است این فرآیند در روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد.

استاندار لرستان اضافه کرد: اگر مردم پیشگیری کنند سرعت انتشار کاهش می‌یابد لذا باید مردم از تجمعات غیر ضروری اجتناب کنند.

خادمی عنوان داشت: مردم می‌توانند از طریق سامانه های اینترنتی خدمات دولتی را انجام دهند و اگر نتوانستند تا عادی شدن شرایط صبر کنند.

رییس ستاد خدمات سفر لرستان با اشاره به تعطیلی دانشگاه‌ها و مدارس در استان اظهار کرد: تعطیلات فرصت مناسب برای در خانه ماندن است و مردم در این شرایط نباید سفر کنند.

او تصریح کرد: به هیچ‌وجه پذیرای مسافران نوروزی نخواهیم بود و هیچگونه تسهیلاتی نیز ارایه نخواهیم داد و نهادها و ارگان های مرتبط هم پذیرش نخواهند داشت.

استاندار لرستان اظهار داشت: برخی از شهرها که آلودگی بیشتری دارند ورودی و خروجی آنها کنترل می شود، اما با توجه به اینکه روزانه هفت هزار خودرو از بروجرد و هشت هزار خودرو از طریق پل زال وارد استان می شود نمی‌توانیم ورودی و خروجی استان را مسدود کنیم.

امتیاز به خبر :