ﺳﻪشنبه 19 فروردین 1399

ممنوع شدن برگزاری هر گونه مراسم و تجمعات در تالارهای لرستان

ممنوع شدن برگزاری هر گونه مراسم و تجمعات در تالارهای لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان؛ سید امین قاسمی از ممنوع شدن برگزاری هر گونه مراسم و تجمع در تالارهای استان خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در این خصوص گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان تا اطلاع ثانویه برگزاری هر گونه مراسم و تجمع در تالارها و تاسیسات گردشگری استان ممنوع است .

سید امین قاسمی با بیان اینکه تراکم جمعیتی بالا در مراسم می تواند آن را به کانون انتقال آلودگی بین مهمانان و کارکنان تبدیل کند افزود: به منظور حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع و انتقال این ویروس تا اطلاع ثانویه فعالیت تمام تالارها و تاسیسات گردشگری استان تعطیل خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان با بیان اینکه از این پس هیچ تالار حق قرارداد برای برگزاری مراسم و تجمعات را ندارد بیان کرد : در صورتی که پیش از این اطلاعیه، تالارها و تاسیسات گردشگری استان اقدام به عقد قرارداد برای برگزاری هر گونه مراسم کرده اند باید آن را کنسل و هیچ گونه وجهی از طرف مقابل دریافت نخواهد کرد .

او با اشاره به اینکه در صورت بروز هر گونه تخلف در این زمینه با صاحبان تاسیات گردشگری برخورد می شود اضافه کرد: مردم در صورت هر گونه تخلف می توانند موضوع را به معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اطلاع دهند.

امتیاز به خبر :