جمعه 02 اسفند 1398

چاپ کتاب "نقش صنایع دستی در توسعه اقتصاد گردشگری استان لرستان"

چاپ کتاب "نقش صنایع دستی در توسعه اقتصاد گردشگری استان لرستان"

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان؛ سید امین قاسمی از چاپ کتاب مصور " نقش صنایع دستی در توسعه اقتصاد گردشگری استان لرستان " خبر داد .

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: لرستان با دارا بودن جاذبه های منحصر به فرد تاریخی و طبیعی یکی از استان های غنی کشور در زمینه گردشگری محسوب می شود که در این راستا اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با چاپ کتاب نقش صنایع دستی در توسعه اقتصاد گردشگری ضمن معرفی ظرفیت های گردشگری استان و راهکارهای بنیادی در زمینه صنایع دستی، پتانسیل ها و کاستی های منطقه را به نمایش گذاشته تا سرمایه گذاران با شناخت کافی و خطرپذیری کمتر نسبت به سرمایه گذاری در برخی از این اقدام کنند .

مهندس قاسمی افزود : این کتاب ارزشمند با وجود آموزشی بودن، اطلاعات مناسبی را در اختیار دانشجویان و علاقه مندان صنایع دستی و گردشگری استان قرار می دهد .

لازم به ذکر است کتاب " نقش صنایع دستی در توسعه اقتصاد گردشگری استان لرستان " تالیف خانم منیژه افرا کارشناس پژوهشکده هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است .

امتیاز به خبر :