چهارشنبه 25 تیر 1399

اختصاص 15 میلیارد ریال برای احداث زیرساخت های گردشگری در دریاچه گهر دورود

اختصاص 15 میلیارد ریال برای احداث زیرساخت های گردشگری در دریاچه گهر دورود

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان؛ سیدامین قاسمی از اختصاص 15 میلیارد ریال برای احداث زیرساخت های گردشگری دریاچه گهر دورود خبر داد .

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گفت : با توجه به حجم بالای خسارت به زیرساخت های گردشگری دریاچه گهر دورود بر اثر سیل فروردین امسال نسبت جذب اعتبارات لازم اقدام و بزودی عملیات ایجاد زیرساخت ها آغاز می شود .

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هم در این خصوص اظهار داشت: ارزیابی اولیه کارشناسان گردشگری استان برای ایجاد زیرساخت های گردشگری در این منطقه صورت گرفته است .

مهدی بهاروند با اشاره به اینکه از 15 خردادماه تا پایان شهریورماه گردشگران می توانند از دریاچه زیبای گهر دورود بازدید کنند افزود: تلاش خواهیم کرد تا قبل از آغاز فصل گردشگری از این دریاچه ، عملیات ایجاد زیرساخت های لازم برای تسهیل حضور گردشگران آغاز شود . 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان استان همچنین از واگذاری بخش خدمات رسانی به گردشگران در دریاچه گهر شامل پارکینگ ، سفره خانه ،کمپ اقامتی ، جمع آوری زباله و خدمات باربری به بخش خصوصی خبر داد و افزود : این اقدامات نیز تا قبل از حضور گردشگران انجام خواهد شد .

امتیاز به خبر :