پنجشنبه 26 تیر 1399

صدور مجوز 8 واحد تاسیسات گردشگری سه ماهه نخست امسال در لرستان

صدور مجوز  8 واحد تاسیسات گردشگری سه ماهه نخست امسال در لرستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان از صدور مجوز 8 واحد تاسیسات گردشگری سه ماهه نخست سالجاری در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان، سید امین قاسمی امروز سه شنبه سوم تیرماه در این خصوص بیان داشت: به منظور توسعه صنعت گردشگری و رفاه مسافران از ابتدای امسال تاکنون مجوز احداث 8 واحد تاسیسات گردشگری در استان لرستان صادر شده است.

قاسمی گفت: این تاسیسات گردشگری شامل ۴ واحد مجتمع گردشگری، ۲ واحد سفره خانه، یک واحد اقامتگاه بومگردی و یک واحد تاسیسات اقامتی پذیرایی در سطح استان خواهد بود.

او با بیان اینکه بزودی عملیات احداث این تاسیسات گردشگری با سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان آغاز می شود افزود: پیش بینی می شود با احداث این تعداد تاسیسات گردشگری در لرستان، برای ۳۱۴ نفر شغل ایجاد شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در پایان با تاکید بر ضرورت توسعه امکانات رفاهی و تفریحی در کنار جاذبه های گردشگری استان اظهار کرد: توسعه تاسیسات رفاهی و تفریحی جدای از اینکه موجب معرفی مناطق گردشگری مختلف استان می شود تاثیر بسیار خوبی بر وضعیت اشتغالزایی محل دارد که همین موضوع در رشد اقتصادی استان و کاهش آمار بیکاری تاثیرگذار خواهد بود.

امتیاز به خبر :