ﺳﻪشنبه 21 مرداد 1399

پلمپ و تعطیلی یک هزار و ۳۴۸ واحد صنفی متخلف در لرستان

پلمپ و تعطیلی یک هزار و ۳۴۸ واحد صنفی متخلف در لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان؛ سید امین قاسمی از پلمپ یا تعطیلی یک هزار و ۳۴۸ واحد صنفی که نکات مربوط به کنترل بیماری کرونا را در استان رعایت نکردند خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت: در گشت های مشترک نظارتی که روزانه و به صورت مستمر در سطح استان انجام می شود تاکنون یک هزار و ۳۴۸ واحد صنفی که نکات بهداشتی مربوط به کنترل بیماری کرونا را رعایت نکردند با همکاری اداره اماکن و بهداشت برخورد شده که شامل ۷۶۴ پلمپ و ۵۸۴ تعطیلی بوده است .

رییس کمیته نظارت بر اماکن عمومی ستاد مدیریت بیماری کرونا در لرستان با بیان اینکه گشت های نظارتی از ۱۹ اسفندماه با همکاری دستگاههای عضو این کمیته در حال انجام است افزود: در مجموع تا ۶ فروردین ۵ هزار و ۸۲ بازدید از واحدهای مختلف صورت گرفته است.

قاسمی اظهار با بیان اینکه در این مدت ۲ هزار و ۲۵۰ اخطار و تذکر نیز به واحدهای متخلف صورت گرفته اظهار داشت: تیم های نظارتی ستاد مدیریت کرونا در لرستان همچنان در سطح استان فعال هستند و با واحدهای متخلف با قاطعیت برخورد خواهند کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان در پایان ار مردم و صاحبان واحدهای صنفی خواست به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند و در صورت امکان به جز در موارد ضروری از منزل خود خارج نشوند.

امتیاز به خبر :