چهارشنبه 07 خرداد 1399

حضور پر رنگ لرستان در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

حضور پر رنگ لرستان در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان؛ سید امین قاسمی از آغاز سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران با حضور تشکلهای حرفه ای و فعالان گردشگری و صنایع دستی لرستان خبر داد. 

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان در این خصوص گفت: به منظور استفاده بهینه و معرفی هر چه بیشتر استان در این نمایشگاه، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان در هر دو بخش گردشگری و صنایع دستی حضوری فعال دارد.

سید امین قاسمی افزود: در بخش گردشگری نمایندگان تشکل های حرفه ای جامعه هتلدارن استان، مراکز و اقامتگاه های بوم‌گردی، راهنمایان گردشگری، اجرای موسیقی محلی و تشکل های مردم نهاد به معرفی ظرفیتهای گردشگری و آداب و رسوم استان می پردازند.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان معرفی قطار گردشگری لرستان توسط مجری برگزاری این تور را در این دوره از نمایشگاه را یکی دیگر از بخش های غرفه لرستان دانست. 

مهندس قاسمی با اشاره به اینکه در بخش صنایع دستی نیز هنرمندانی در رشته های حرمی بافی، گره چینی، منبت، قلم زنی و قلم زنی روی ورشو، ورشو سازی و ماشته بافی حضور دارند. 

لازم به ذکر است سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران از ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت ۹ الی ۱۷ در حال حاضر در حال برگزاری بوده که غرفه لرستان در سالن 38B آماده پذیرایی از هموطنان و علاقه مندان است.

امتیاز به خبر :