چهارشنبه 07 خرداد 1399

حضور هنرمندان صنایع دستی لرستان هر شب در برنامه زنده شبکه افلاک لرستان

حضور هنرمندان صنایع دستی لرستان هر شب در برنامه زنده شبکه افلاک لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان؛ هنرمندان صنایع دستی لرستان ایام الله دهه مبارک فجر در برنامه زنده شبانه شبکه افلاک لرستان حضور دارند .

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت: با توجه به تعامل بسیار خوبی که این اداره کل با صداوسیمای مرکز لرستان برقرار است، ایام الله دهه مبارک فجر هر شب هنرمندان صنایع دستی یکی از شهرستان های استان در برنامه زنده وایک از شبکه افلاک لرستان شرکت می کنند .

سید امین قاسمی با بیان اینکه حضور در این برنامه با توجه به نزدیک شدن به نوروز 99 فرصت بسیار خوبی برای معرفی توانمندی های استان در حوزه صنایع دستی است اظهار داشت: اجرای موسیقی محلی و پخش تصاویری از جاذبه های تاریخی، طبیعی شهرستان ها از دیگر بخش های این برنامه تلویزیونی در راستای معرفی ظرفیت های هر شهرستان است که به آن پرداخته می شود.

قاسمی اضافه کرد: پوشش کامل جشنواره ملی فرهنگی اقوام به صورت زنده از شبکه های مختلف، پخش مراسم چمرانه به به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، پخش زنده مراسم شب یلدا ،حضور در چندین برنامه زنده رادیویی و تلویزیونی و پوشش کامل اخبار این اداره کل نیز بخشی از کارهایی است که زمستان امسال در راستای هماهنگی و تعامل با صداوسیمای مرکز لرستان صورت گرفته است .

امتیاز به خبر :