اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان لرستان

تاریخ: 07 تیر 1399

ویژه برنامه تلویزیونی وایک در کنار قلعه فلک الافلاک خرم آباد از شبکه سراسری شما

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان از اجرای برنامه زنده تلویزیونی وایک از امشب در شبکه های سراسری شما و شبکه استانی افلاک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان؛ سید امین قاسمی امروز شنبه هفتم تیرماه در این خصوص گفت: با همکاری و تعامل صورت گرفته این اداره کل و صداوسیمای مرکز لرستان از امشب ویژه برنامه تلویزیونی وایک به صورت زنده در کنار قلعه زیبای فلک الافلاک خرم آباد روی آنتن می رود.

قاسمی اظهار داشت: با تعامل و همکاری با مدیران صداوسیما در این برنامه ظرفیت های مختلف لرستان بخصوص در حوزه گردشگری و صنایع دستی نیز معرفی خواهد شد.

او با بیان اینکه برنامه وایک به مدت 10 شب تا 18 تیرماه هر شب ساعت 22 به صورت زنده از شبکه سراسری شما و شبکه استانی افلاک روی آنتن خواهد رفت افزود: در حاشیه این برنامه ضمن استفاده از صنایع دستی لرستان در دکور برنامه، هر شب یکی از هنرمندان صنایع دستی استان نیز به صورت کار هنری خود را اجرا می کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان بیان کرد: قرار است پس از این برنامه در راستای تعامل و همکاری با صداوسیمای مرکز لرستان یک ویژه برنامه هم به صورت زنده در کنار یکی از آثار تاریخی لرستان از شبکه های سراسری 5 و شبکه استانی افلاک پخش شود

روتیتر